![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
KONST / Litografier / Färglitografi 14665297
*
nr 1466 5297
Färglitografi
Efter Carl Larsson, På Vikingatåg i Dalom, 61x91cm, färglitografi, yttermått inklusive ram: 67x98cm. Ej signerad
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
Sista tid för bud online:
måndag 9 maj 2022
kl 19:55:20
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
5/5 19:46:49
1
Vinnande bud
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: carl larsson ej signerad färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad vikingatåg i dalom
-
6283 Färglitografi
Bengt Eriksson, "!Narkissos". Signerad. Färglitogr..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 18:32
-
5020 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 20:47
-
5142 Färglitografi
Gunnar von Gegerfelt (1926 - 2012), Sverige. Utsik..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 19:08
-
6013 Färglitografi
Jan Andersson (f. 1955), Sverige. Signerad, numrer..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 20:59
-
6197 Färglitografi
Jan Cremer. Signerad, daterad 69, Hot dog, mm50x71..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 20:12
-
4186 Färglitografi
Kejsar Calle Sunesson (f. 1926), Sverige. Brudpar...//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 20:52
*
Färglitografi
nr 1466 5297
Färglitografi
Efter Carl Larsson, På Vikingatåg i Dalom, 61x91cm, färglitografi, yttermått inklusive ram: 67x98cm. Ej signerad
Utrop: | 500 kr |
---|---|
Såld: | 100 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 9 maj 2022 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
5/5 19:46:49 | 1 | Vinnande bud |
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: carl larsson ej signerad färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad vikingatåg i dalom
-
6283 Färglitografi
Bengt Eriksson, "!Narkissos". Signerad. Färglitogr..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 18:32 -
5020 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 20:47 -
5142 Färglitografi
Gunnar von Gegerfelt (1926 - 2012), Sverige. Utsik..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 19:08
-
6013 Färglitografi
Jan Andersson (f. 1955), Sverige. Signerad, numrer..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 20:59 -
6197 Färglitografi
Jan Cremer. Signerad, daterad 69, Hot dog, mm50x71..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 20:12 -
4186 Färglitografi
Kejsar Calle Sunesson (f. 1926), Sverige. Brudpar...//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 20:52